DLA ODWIEDZAJĄCYCH

PROGRAM TARGÓW
LISTA WYSTAWCÓW
BILETY
OFERTA HOTELI

PROGRAM TARGÓW

DZIEŃ PIERWSZY
23 WRZEŚNIA 2017
SOBOTA

10:00 – 18:00

12:00 - 12:30
PREZENTACJA BRONI
Prezentacja wybranych modeli broni myśliwskiej włoskiego producenta Benelli
[scena główna]


12:35 - 13:05
POKAZY I WARSZTATY Z ZAKRESU
ELABORACJI AMUNICJI
Warsztaty i pokazy elaboracji amunicji prowadzone przez Pawła Morawskiego we współpracy z Firmą Incorsa na komponentach Lapua i VIHTAVUORI
[scena główna + konsultacje na stoisku Incorsa przez cały czas trwania Targów]


13:10 - 13:40
POKAZ MODY DAMSKIEJ I MĘSKIEJ
Pokaz mody damskiej i męskiej
organizowany przez Firmę Brantas
[scena główna]


13:45 - 14:05
ODZIEŻ DLA MYŚLIWYCH
Prezentacja Firmy Tagart: Odzież w praktyce.
Jak się ubrać na polowanie jesienią i zimą?
[scena główna]


14:10 - 14:35
POKAZ WABIENIA JELENI
Pokaz wabienia jeleni Tomasza Malińskiego,
członka TAGART TEAM
[scena główna]


14:40 - 15:05
KONKURS WABIENIA JELENI
Amatorski konkurs wabienia jeleni. Wabienie z mistrzem Tomaszem Malińskim, członkiem TAGART TEAM
[scena główna]


15:10 - 15:40
POKAZY KULINARNE
POŁĄCZONE Z DEGUSTACJĄ
Pokaz kulinarny Pawła Gradowskiego
połączony z degustacją potraw z dziczyzny
[scena główna]


DZIEŃ DRUGI
24 WRZEŚNIA 2017
NIEDZIELA

10:00 – 16:00

11:30 - 12:00
POKAZY I WARSZTATY Z ZAKRESU
ELABORACJI AMUNICJI
Warsztaty i pokazy elaboracji amunicji prowadzone przez Pawła Morawskiego we współpracy z Firmą Incorsa na komponentach Lapua i VIHTAVUORI
[scena główna + konsultacje na stoisku Incorsa przez cały czas trwania Targów]

12:00 - 12:40
POKAZ PRACY POSOKOWCÓW
I TROPOWCÓW
Pokaz pracy posokowców i tropowców na sztucznych ścieżkach tropowych połączony z prezentacją Systemu Tracker – najbardziej zaawansowanego rozwiązania GPS do śledzenia psów przez myśliwych
[5 minut na scenie, reszta za obiektem]

12:45 - 13:15
METODYKA SZKOLENIA POSOKOWCÓW
I TROPOWCÓW
Pokaz poprowadzi Maciej Maćkowiak, przewodnik posokowca, członek Klubu Posokowca w Polsce należącego do ISHV (Internationale Schweißhundverband)

13:20 - 14:10
POKAZ PSÓW RAS MYŚLIWSKICH
Pokaz psów ras myśliwskich
i wybór najpiękniejszego psa Targów
[scena główna]

DODATKOWO PRZEZ CAŁY CZAS TRWANIA TARGÓW
DLA ODWIEDZAJĄCYCH DOSTĘPNE BĘDĄ:


POKAZY TERMO- I NOKTOWIZYJNE
Pokazy noktowizji i termowizji w specjalnie przygotowanym do tego celu pomieszczenie cyklicznie, przy zebraniu zainteresowanej liczby chętnych.

WYSTAWA KOLEKCJI
I TROFEÓW ŁOWIECKICH

STOISKA EDUKACYJNE DLA DZIECI
LISTA WYSTAWCÓW

Zapraszamy do zapoznania się z listą Wystawców, którzy zaprezentują się podczas I edycji Targów "Carpathia Hunting&Forestry". W miarę zbliżania się terminu Targów lista będzie sukcesywnie uzupełniana o kolejnych Wystawców, zachęcamy więc do regularnych odwiedzin naszej strony.
HUBERTECH Sp. z o.o. Firma HUBERTECH od 20 lat zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem leśników i myśliwych w sprzęt, akcesoria, odzież, obuwie, broń i amunicję.
GRAFF Firma Graff to wiodący polski producent odzieży przeznaczonej dla myśliwych, wędkarzy oraz wszystkich którzy każdą wolną chwilę spędzają na łonie natury. W ich kolekcji znaleźć można odzież przeznaczoną dla pasjonatów aktywnego wypoczynku oraz osób które z racji wykonywanych zawodów obcują z naturą na co dzień.
DRWAL
Producent Odzieży Leśnej
Przedsiębiorstwo Odzieżowe "DRWAL" zajmuje się produkcją m.in. sortów mundurów wyjściowych, codziennych i terenowych leśnika zgodnie z zatwierdzonymi wzorami, a także mundurów i ubiorów dla myśliwych.
SOPPEC


TECHNIMA CENTRAL
TECHNIMA jest grupą zrzeszająca kilka podmiotów na terenie Europy, w tym: SOPPEC- producenta farb w aerozolu. Soppec jest wiodącą marką farb znacznikowych w aerozolu, wykorzystywanych w różnych działach przemysłu, a także w leśnictwie, przemysśle drzewnym i wielu innych dziedzinach życia. Farby charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami użytkowymi oraz najwyższymi parametrami bezpieczeństwa ich użytkowania. Soppec jest od wielu lat obecny na polskim rynku i ma - także w Polsce - miano lidera w swojej dziedzinie.
GRUBE GRUBE w swojej ofercie posiada szeroki wybór sprzętu leśnego, myśliwskiego oraz outdoorowego, w tym narzędzia leśne, urządzenia pomiarowe, odzież i obuwie ochronne oraz odzież i akcesoria myśliwskie.
PWS
Precise Weapon Sights
Firma Precise Weapon Sights została założona przez grupę ludzi takich jak myśliwi, strzelcy sportowi i inni którzy na co dzień posługują się bronią. Ich celem było znaleźć i dostarczyć najlepsze przyrządy optyczne i elementy towarzyszące w rozsądnej cenie.
PASTORAŁY Importer artykułów myśliwskich. Największy wybór pastorałów i krzeseł myśliwskich w Polsce. Sklep internetowy i hurtownia. Zaopatrzenie sklepów myśliwskich. STEADIFY, HIP-STICK, PRIMOS, AIQIU, NIGHT-SHOOT DANEX, GONHER
SOSbooster Profesjonalne belgijskie urządzenia rozruchowe, o największej mocy na rynku, do każdego typu pojazdów, samolotów i statków.
MAGUM S.C. Firma została założona w Łodzi w 2005 roku. Obecnie jest generalnym dystrybutorem 7 zagranicznych firm w Polsce, produkujących odzież i obuwie, w tym odzież outdoorową i myśliwską.
TAKMA
Centrum Systemów Mobilnych
Firma TAKMA zajmuje się przenośnymi systemami komputerowymi – branża to AUTOMATYCZNA IDENTYFIKACJA (AutoID). Systemy oferowane przez firmę to automatyzacja procesu wprowadzania, przetwarzania i wymiany danych w miejscu i czasie ich powstawania. Systemy trafiają do wielu dziedzin gospodarki i biznesu, m.in. leśnictwa.
taniepolowanie.pl Sklep oferujący innowacyjne urządzenia dla myśliwych. Asortyment obejmuje m.in. noktowizory, fotopułapki, dalmierze laserowe, lokalizatory, kamery, odzież i akcesoria.
Pracownia Grawersko-jubilerska"NEMROD"
Mirosław Krupiński
Pracownia specjalizuje się w wytwarzaniu przedmiotów sztuki użytkowej dla myśliwych. W kolekcji znajdują się cukiernice, kulawki, krwatniki(bola), medale "Króla Polowania", myśliwskie laski, noże i wszystko to, co zdobi nasze łowieckie pasje. Przedmioty wytwarzane są starymi, tradycyjnymi metodami, gwarantującymi najwyższą jakość, a oryginalne wzornictwo i dbałość o szczegóły sprawia, że są to przedmioty niepowtarzalne. Pracownika realizuje autorskie pomysły klientów jak i własne projekty.
TAGART Tagart to połączenie mody w kolorach ziemi i zamiłowania do natury pełnej otwartych przestrzeni.
BORIMEX Firma Borimex jest producentem zamykarek do puszek. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących „swojskie jedzenie”. Urządzenie przydatne dla myśliwych, osób pracujących za granicą oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie naturalny smak. W puszcze zamkniesz każdy rodzaj wyrobu – mięso, pasztet, owoce, warzywa, ryby - praktycznie wszystko, co sobie tylko zamarzysz.
JÓZEF KUCHTA
mysliwskaodziez.pl
Firma zajmuje się produkcją wyrobów z naturalnych skór. Początkowo zajmowała się wyprawą skór futerkowych i szyciem kożuchów, jednak po kilku latach, dzięki bliskiej współpracy z myśliwymi, poszerzyła swoją działalność o produkcję odzieży i galanterii z naturalnej skóry dla myśliwych.
MANTICORA Manticora S.C. jest producentem oraz wyłącznym dystrybutorem między innymi Systemów Monitoringu Mobilnego OBSERWATOR i OBSERWATOR CITY, które zostały stworzone na potrzeby różnych służb Państwowych takich jak: Straż Leśna, Straż Miejska, Policja, Administracja Skarbowa, Straż Graniczna oraz Wojsko i są z powodzeniem wykorzystywane przez te służby.
PH TESTPOL
Janusz Kozubek
Sprzedaż produktów firmy KANDAR i BAILONG: noże myśliwskie, lornetki, latarki i inne.
WADERA WADERA to polska marka, produkująca dziecięcą odzież o charakterze łowieckim i militarnym, wychodząca naprzeciw potrzebom najmłodszych miłośników dzikiej przyrody, oraz ich rodzinom.
Aras Borowska Sara Producent odzieży dla służb leśnych.
DELTA OPTICAL Delta Optical to nie tylko marka sprzętu optycznego, ale także sieć salonów firmowych i największy sklep internetowy oferujący sprzęt optyczny. W asortymencie sklepu znajdują się m.in. lornetki myśliwskie i turystyczne, lunety celownicze i noktowizory.
STEELER Największy producent orurowań z homologacją europejską w Polsce. Jako oficjalny oddział Arctic Trucks oferuje także modyfikacje samochodów terenowych przeznaczonych do użytkowania w najtrudniejszych warunkach. W swojej ofercie posiada również wyposażenie dedykowane dla branży łowiectwa i leśnictwa, m. in. osłony podwozia, wyciągarki, płyty montażowe, haki, kosz na zwierzynę, czy też zabudowy do pick-upów.
Rodzinne gospodarstwo ekologiczne –
Michał Buksa
Silent Hunter
P.H. SELEKT
Produkty renomowanej marki Silent Hunter
Mondo-calza Sp. z o.o. Główną produkcją są skarpety sportowe i Skarpety techniczne przeznaczone do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Wyroby sprzedawane są pod marką COMODO do sieci specjalistycznych sklepów na terenie Polski i za granicą.
AMBONY MYŚLIWSKIE
Marek Mularski
Przesiębiorstwo Handlowo Usługowe Marek Mularski istnieje od 1990 roku. Zajmuje się m.in. produkcją i sprzedażą ambon myśliwskich.
Noże Myśliwskie Januszyk Wytwórca oryginalnych noży łowieckich.
Porcelana
FHU Teresa Latawiec
Porcelana z motywami myśliwskimi.
TRACKER System Tracker - najbardziej zaawansowane rozwiązanie GPS wykorzystywane przez myśliwych do śledzenia psa.
KANEX
Import export wyrobów z drewna
Witold Kunysz
Oscypki – Józef Wojeński
Impress Wyroby z dziczyzny, wyroby wieprzowe, chleby na zakwasie.
TURSKLEP W ofercie sklepu pełne wyposażenie myśliwego: odzież, obuwie, noże, lornetki, broń, wiatrówki i śruty, literatura fachowa i wiele innych.
GUNBROKER.PL Wabiki na lisy, kozły, bażanty, dziki i daniele, kaczki, gęsi, bażanty oraz byki. Wszystkie wabiki wykonane są z twardego drewna, wyposażone w najlepsze na rynku metalowe i plastikowe stroiki.
Antler Bijou Antler Bijou to połączenie pasji z rękodzielnictwem. Jest to biżuteria z elementami poroża jeleni szlachetnych, danieli i jeleni sika.
PW HUNT Odzież myśliwska, wędkarska, turystyczna, obuwie myśliwskie, akcesoria i dodatki.
INCORSA INCORSA posiada w ofercie produkty, które można podzielić na artykuły związane z: myślistwem, strzelectwem sportowym i wyczynowym, outdoorem, samoobronną oraz artykuły o przeznaczeniu wojskowo-militarnym.
MONTAZECNC.PL Trzonem działalności są wyspecjalizowane montaże uchwytów pod lunety do broni.
HANZEL Oferta obejmuje szeroki asortyment obuwia górskiego produkowanego ze skór naturalnych. Obuwie cechuje wysoka jakość oraz duża wytrzymałość użytkowa.
Psiarze Galicji Kwartalnik kynologiczny wydawany przez Zarząd Okręgowy PZŁ Rzeszów , redagowany przez Komisje Kynologiczna Okręgowej Rady Łowieckiej w Rzeszowie.
BRANTAS Polski producent odzieży myśliwskiej dla kobiet i dzieci oraz producentem biżuterii myśliwskiej.
SZÓSTAK
Sklep Myśliwsko-Strzelecki
Sklep myśliwski Szóstak jest największym sklepem myśliwskim w Polsce.
Klub Szpiców Myśliwskich Klubu Szpiców Myśliwskich przy Polskim Związku Łowieckim został utworzony w celu integracji środowiska myśliwych zainteresowanych hodowlą oraz szkoleniem i użytkowaniem łowieckim szpiców myśliwskich.
AVANT Sklep Myśliwski posiadający w swojej ofercie broni myśliwskiej, sportowej, pneumatycznej, palnej, alarmowej oraz amunicji do w/w broni, a także wszelkiego rodzaju akcesoria myśliwskie: noże, ładownice, stołki, torby, pastorały, lornetki i książki.
FUH S.Drobny
Sławomir Drobny
Dealer pojazdów ATV i UTV POLARIS, dedykowanych min. dla myślistwa i leśnictwa.
ORZW
Radosław Fedaczyński
Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu, posiadający zezwolenie Ministerstwa Środowiska na przetrzymywanie w okresie rekonwalescencji ssaków, gadów i ptaków w tym gatunków chronionych oraz zagrożonych wyginięciem.
PRAKT
Practical Equipment
Firma PRAKT przede wszystkim jest producentem wysokiej jakości sprzętu i wyposażenia taktycznego, dającego komfort pracy oraz zapewniającego bezpieczeństwo użytkownika. Sprzęt dedykowany jest dla wszelkiego rodzaju służb mundurowych, od formacji Wojska Polskiego, służb Policyjnych, Straży Granicznej, a także formacji ochronnych, myśliwych, strzelców sportowych oraz instruktorów strzelectwa sportowego.
Agentur
Sylwia Auer-Dobek
Ubrania myśliwskie i stylizowane znanych firm europejskich jak Steinbock, Hubertus czy Skogen.
TRAKTOR Osprzęt dla leśnictwa, rolnictwa i sadownictwa - mini ciągniki japońskie.
PHUP
Halina Stermula
Producent noży i akcesoriów myśliwskich
BIŻUTERIA DIANA Pracownia Biżuterii Artystycznej i Galanterii Łowieckiej
Klub Alpejskiego Gończego Krótkonożnego Klub specjalistyczny działający przy Polskim Związku Łowieckim
Magazyn SEZON Pismo o tematyce łowieckiej. Nowości, opinie ekspertów, testy oraz pierwszorzędna publicystyka stworzą nową jakość mówienia o łowiectwie.
Biuro Polowań
"Zielony Dąb"
Biuro oferuje zorganizowane polowania zbiorowe w kraju i za granicą
Pracownia Preparatorska "Jaguar"
Mariusz Figuła
Polski Związek Łowiecki
Hotel Arłamów Hotel partnerski G2A Arena
Lasy Państwowe
Księgarnia
TAK CZYTAM
KOLBA Sklep internetowy z artykułami myśliwskimi, militarnymi i outdoorowymi.
FROTTA Producent wyrobów z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej frotta. W ofercie posiada linię ręczników dla myśliwych - Frotta Hobby.
EKOLAND Producent urządzeń sportowo-rekreacyjnych ze stali kwasowej oraz aluminium. W swojej ofercie posiada m.in. łódź wędkarsko-myśliwską w barwach maskujących, płaskodenną i niezatapialną.
GRYWAN Specjalna oferta kożuchów, kamizelek, spodni i rękawic myśliwskich. Na chłód, mróz i śnieg najlepszy kożuch z naturalnej skóry. Czy to tradycyjny wykonany metodami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie, czy na wskroś nowoczesny, dostosowany do najnowszych trendów mody. Wszystko to starannie wykonane i doskonale wykończone znależć można w szerokiej ofercie firmy Grywan. Oprócz kożuchów damskich i męskich firma oferuje również stylizowane, ręcznie robione serdaki, czapki i pantofle.
Stowarzyszenie Miłośników Żubrów Głównym celem działalności Stowarzyszenia Miłośników Żubrów jest wspieranie działań na rzecz ochrony żubra (Bison bonasus). Swoje działania realizuje w kraju, jak i poza jego granicami. SMŻ realizuje działalność dydaktyczno–oświatową, wydawniczą i dokumentacyjną. Współpracuje z organizacjami samorządowymi i instytucjami państwowymi w egzekwowaniu obowiązków wynikających z przepisów dotyczących ochrony przyrody i środowiska oraz organizuje konferencje i zjazdy naukowe dotyczące biologii i ochrony żubra.

BILETY

Jednodniowe bilety wstępu na Targi "Carpathia Hunting&Forestry" będą dostępne
w kasie G2A Arena w dniu wydarzenia oraz przedsprzedaży internetowej.
KUP BILET

BILET NORMALNY
12 PLN


BILET RODZINNY
(max 2 osoby dorosłe
+ 3 dzieci do lat 16)
35 PLN


BILET ULGOWY
(dla dzieci i młodzieży
do lat 16 )
8 PLN


DZIECI DO LAT 6
BEZPŁATNIE


OFERTA HOTELI

Oferta specjalna dla gości wydarzeń odbywających się w G2A Arenie:

DATA POKOJE SGL BB POKOJE TWN BB
22-24.09.17 230 NETTO 270 NETTO
28-30.09.17 230 NETTO 270 NETTO
05-07.10.17 230 NETTO 270 NETTO
15-18.11.17 320 NETTO 360 NETTO
22-27.11.17 300 NETTO 340 NETTO
30.11.2017 320 NETTO 360 NETTO

W pozostałych terminach -15% od ceny dnia.
ZAPRASZAMY!

Rezerwacja na hasło "CWK".


HILTON GARDEN INN RZESZOW

www.hiltonhotels.com

ul. Majora Wacława Kopisto 1
35-315 Rzeszów, Polska
+48-17-7700000

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Hotelu Nowy Dwór Rzeszów/Zaczernie. Do Państwa dyspozycji oddajemy 49 pokoi (około 100 miejsc noclegowych), których wyposażenie tworzy doskonałe warunki do pracy i wypoczynku.

Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, TV sat, telefon, mini bar, sejf, ponadto na terenie całego obiektu znajduje się dostęp do bezprzewodowego połączenia z Internetem. Do dyspozycji naszych gości udostępniamy także skrytki depozytowe w recepcji oraz usługi pralni hotelowej.

Restauracja Atlantyda zaprasza na rozpieszczanie swojego podniebienia przysmakami Szefa Kuchni i tradycyjnymi polskimi potrawami.

Lokalizacja w północnej części miasta i bliskość dróg ekspresowych i autostrady gwarantuje szybką podróż.

RODZAJ POKOJU WYPOSAŻENIE POKOI CENA
1 osobowy Standard 1 łóżko standardowe lub 2 oddzielne łóżka do pojedynczego wykorzystania, łazienka z prysznicem, TV sat, telefon, łącze internetowe, suszarka do włosów 150 PLN
2 osobowy Standard 2 oddzielne łóżka standardowe, łazienka z prysznicem,TV sat, telefon, łącze internetowe, suszarka do włosów 170 PLN
1 osobowy Lux Łoże małżeńskie do pojedynczego wykorzystania, łazienka z prysznicem, TV sat, telefon, łącze internetowe, suszarka do włosów, mini bar, wyższy standard umeblowania 180 PLN
2 osobowy Lux Łoże małżeńskie lub 2 oddzielne łóżka, łazienka z prysznicem, TV sat, telefon, łącze internetowe, suszarka do włosów, mini bar, wyższy standard umeblowania 199 PLN

W cenę noclegu wliczone jest:

 • Śniadanie serwowane w formie bufetu szwedzkiego
 • Miejsce parkingowe na parkingu monitorowanym i dozorowanym
 • Darmowy dostęp do Internetu w pokojach oraz na terenie całego obiektu
 • Nielimitowane korzystanie z sauny suchej oraz sali fitness
Rezerwacja na hasło "Carpathia Hunting&Forestry".


HOTEL NOWY DWÓR ZACZERNIE

www.zaczernie.hotelnowydwor.pl

Zaczernie 955 A
36-060 Rzeszów
+48 530 448 869

PAKIET CARPATHIA HUNTING 2017
DWA NOCLEGI
Pakiet obowiązuje w terminie 24.09.2017-26.09.2017
RODZAJ POKOJU CENA
Pokój 1 osobowy 690 PLN
Pokój 2 osobowy 1020 PLN

Podane ceny są cenami brutto.
Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz zmian programu animacji.
Nieskorzystanie z jakiejkolwiek atrakcji pakietu nie upoważnia do zwrotu kosztów lubwymiany na inne świadczenie hotelowe.

PAKIET ZAWIERA:

 • 2 noclegi w przestronnych komfortowych pokojach w Ośrodku Myśliwskim w Trójcy
 • Bogate śniadania
 • Obiadokolacje, w tym jedna w formie ogniska z alkoholem
 • Foto - safari
 • Nielimitowany relaks w Strefie Basenów w Hotelu Arłamów:
  • basen wewnętrzny z torami pływackimi oraz atrakcjami wodnymi wrazz sąsiadującą strefą saun i jacuzzi
  • Brodzik dla dzieci
  • Całoroczny zewnętrzny basen z ciepłą wodą
  • Taras widokowy
  • WiFi na terenie całego obiektu
 • Parking zewnętrzny
POBIERZ OFERTĘ

Rezerwacja na hasło "Carpathia Hunting".


PAKIET CARPATHIA HUNTING 2017
JEDEN NOCLEG
Pakiet obowiązuje w terminie 24.09.2017-22.12.2017
POKÓJ ND - CZW PT - SOB
Pokój 1 lub 2 osobowy 171 PLN 207 PLN
Apartament 2 pokojowy 270 PLN 297 PLN
Willa A, B, C całość 576 PLN 711 PLN
Willa D całość 1125 PLN 1350 PLN

Podane ceny są cenami brutto.
Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz zmian programu animacji.
Nieskorzystanie z jakiejkolwiek atrakcji pakietu nie upoważnia do zwrotu kosztów lubwymiany na inne świadczenie hotelowe.

PAKIET ZAWIERA:

 • 1 nocleg w przestronnych komfortowych pokojach w Ośrodku Myśliwskim w Trójcy
 • Parking zewnętrzny
 • WiFi na terenie całego obiektu

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ:
śniadanie
zimna płyta, danie ciepłe (np.jajka)
40 zł / 1 osoba
obiad
3 dania (np. zupa, danie główne, deser)
65 zł / 1 osoba
obiadokolacja
zimna płyta + 1 danie ciepłe
75 zł / 1 osoba
kolacja
zimna płyta
40 zł / 1 osoba
sauna, jacuzzi w domkach 50 zł
basen, siłownia w Hotelu Arłamów w cenie pokoju
opłata za zwierzę 50 zł

MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z ATRAKCJI W HOTELU ARŁAMÓW:

 • Nielimitowany relaks w Strefie Basenów w Hotelu Arłamów:
 • basen wewnętrzny z torami pływackimi oraz atrakcjami wodnymi wrazz sąsiadującą strefą saun i jacuzzi
 • Brodzik dla dzieci
 • Całoroczny zewnętrzny basen z ciepłą wodą
 • Taras widokowy
POBIERZ OFERTĘ

Rezerwacja na hasło "Carpathia Hunting".


ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z USŁUG PŁATNYCH DODATKOWO W HOTELU ARŁAMÓW
 • Korty do tenisa i squasha
 • Centrum Jeździeckie Arłamów
 • Hala sportowa
 • SPA ARŁAMÓW / VIP SPA
 • ARŁAMÓW MED – Medical SPA
 • Muzeum Skarbów Matki Ziemi
 • Bilard
 • Nordic walking
 • Wypożyczalnia rowerów tradycyjnych i elektrycznych
 • Wypożyczalnia rolek
 • Kręgielnia
 • Strzelnica sportowa
 • Ścianka wspinaczkowa
 • oraz wiele innych atrakcji

OŚRODEK MYŚLIWSKI TRÓJCA

www.volfcamp.com/trojca

38-700 Ustrzyki Dolne
+48 730 58 58 68

22 - 24 WRZEŚNIA 2017
Pokój 1-os.
230 PLN netto
Pokój 2-os.
270 PLN netto

Cena zawiera:

 • noclegi w komfortowym i unikatowym pokoju w Grand Hotel Boutique
 • codzienne śniadania w formie bogatego bufetu szwedzkiego
 • wstęp wolny do Strefy Relaksu z basenem, jacuzzi, sauną suchą i mokrą
 • wstęp wolny do Grand Clubu (czynny od czwartku do soboty)
 • Wi-fi na terenie całego obiektu
 • Parking
 • 10% zniżki w Restauracji Patio
 • 10% zniżki w Kawiarni Stary Piernik

Dodatkowe informacje: dostawka do pokoju – 90 pln, dzieci do lat 6.- Gratis!Grand Hotel Boutique
ul. Dymnickiego 1A, 35-030 Rzeszów
tel: 17 250 00 00, e-mail: info@grand-hotel.pl
www.grand-hotel.pl

PATRONATPATRONAT HONOROWYPATRONAT MEDIALNY


PARTNERZYORGANIZATOR