IMPREZY TOWARZYSZĄCE

WYSTAWA TROFEÓW
TERMO- I NOKTOWIZJA
STOISKA EDUKACYJNE
POKAZY PSÓW
WABIENIE JELENI
BROŃ I AMUNICJA
ODZIEŻ DLA MYŚLIWYCH
POKAZY KULINARNE
WYSTAWA FOTOGRAFII


WYSTAWA KOLEKCJI I TROFEÓW ŁOWIECKICH

Wystawa zorganizowana przez Klub Kolekcjonera działający przy Okręgowej Radzie Łowieckiej w Rzeszowie.

POKAZY TERMO- I NOKTOWIZYJNE

Goście CH&F będą mieli możliwość przetestowania wybranych urządzeń termowizyjnych lub noktowizyjnych od Pulsar, Yukon Advanced Optics Worldwide, NiteSite Ltd lub innego producenta w specjalnie przygotowanym do tego celu zaciemnionym pomieszczeniu.

STOISKA EDUKACYJNE DLA DZIECI

Stoiska edukacyjne przygotowane przez Polski Związek Łowiecki.

POKAZ PRACY POSOKOWCÓW I TROPOWCÓW

Na przylegającym bezpośrednio do G2A Arena terenie Firma Tracker Polska zorganizuje pokaz pracy posokowców i tropowców połączony z prezentacją Systemu Tracker -najbardziej zaawansowanego rozwiązania GPS do śledzenia psa skierowanego do myśliwych.POKAZ PSÓW MYŚLIWSKICH

Pokaz psów myśliwskich i wybór najpiękniejszego psa Targów zorganizowany przez Komisję Kynologiczną działającą przy Okręgowej Radzie Łowieckiej w Rzeszowie.

POKAZ WABIENIA JELENI

Pokaz wabienia jeleni poprowadzi Tomasz Maliński, członek TAGART TEAM.

KONKURS WABIENIA JELENI

Amatorski konkurs wabienia jeleni, wabienie z mistrzem – organizatorem konkursu oraz sponsorem nagród jest Firma TAGART. Konkurs poprowadzi Tomasz Maliński, członek TAGART TEAM.

POKAZY I WARSZTATY Z ZAKRESU ELABORACJI AMUNICJI

Pokazy poprowadzi Paweł Morawski przy współpracy z Firmą Incorsa na komponentach Lapua oraz VIHTAVUORI. Paweł Morawski jest jednym z najbardziej uznanych w Polsce autorytetów w dziedzinie elaboracji amunicji oraz autorem pierwszej książki o tej tematyce wydanej w języku polskim pt: „Elaboracja kulowej amunicji myśliwskiej i sportowej”PREZENTACJA BRONI

Prezentacje wybranych modeli broni włoskiego producenta Benelli – samopowtarzalnych sztucerów Benelli Argo, Strzelb samopowtarzalnych Benelli M2 oraz nadlufek Benelli 828U. Prezentacje na głównej scenie poprowadzi przedstawiciel Firmy Incorsa.

POKAZ MODY DAMSKIEJ I MĘSKIEJ

Organizatorem pokazu mody jest Firma Brantas, producent ekskluzywnej odzieży dla myśliwych.

POKAZY KULINARNE POŁĄCZONE Z DEGUSTACJĄ

Pokazy kulinarne połączone z degustacją dań z dziczyzny poprowadzi Paweł Gradowski - myśliwy, członek Koła Łowieckiego "Sokół" w Jarosławiu, uczestnik V edycji programu Masterchef, znalazł się w zaszczytnym gronie 6 najlepszych kucharzy programu.

UBIÓR NA POLOWANIE

Odzież w praktyce – jak praktycznie ubrać się na polowanie. Prezentację poprowadzi przedstawiciel Firmy TAGART.

WYSTAWA PRAC TADEUSZA BUDZIŃSKIEGO

W trakcie trwania Targów w G2A Arena zobaczyć będzie można wystawę prac Tadeusza Budzińskiego - wybitnego artysty fotografika, a przede wszystkim myśliwego i przyrodnika, którego działalność artystyczna i łowiecka od lat 70-tych XX wieku związana jest ściśle z Bieszczadami i Podkarpaciem.

Cykl "Ocalmy Ziemię 1972" oraz cykl "Bieszczady z obiektywem i ze strzelbą - zdjęcie Tadeusza Budzińskiego 1970-1980" dostępne będą dla Odwiedzających w dniach 23-27 września 2017.

Poza terminem Targów wstęp bezpłatny.

Podczas Targów artysta będzie podpisywał swoje albumy, a wybrane publikacje będą dostępne do kupienia na miejscu.

PATRONATPATRONAT HONOROWYPATRONAT MEDIALNY


PARTNERZYORGANIZATOR