Slide Background

O TARGACH

Największe na Podkarpaciu, jedyne i niepowtarzalne „Targi Carpathia Hunting & Guns” po raz piąty, tradycyjnie w G2A Arena!!

Zapraszamy na V edycję – 26-27 października 2024!

Tegoroczne targi Carpathia Hunting & Guns w G2A Arena zapowiadają się wyjątkowo. Po niewątpliwym sukcesie poprzednich edycji, organizatorzy nie zwalniają tempa, przygotowują już piątą, zachęcając miłośników natury, myślistwa oraz pasjonatów broni do odwiedzenia wydarzenia.

G2A Arena, będąca doskonałym miejscem do organizacji targów, wystaw, pokazów, stanie się ponownie centrum uwagi dla entuzjastów myślistwa, łowiectwa, leśnictwa i broni.

Poprzednie edycje przyciągały tysiące zwiedzających, a także wystawców, wierzymy, że tak będzie i tym razem. Targi to doskonała okazja do prezentacji najnowszych trendów w branży, a także do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń dla profesjonalistów oraz pasjonatów.

Jak co roku Targi Carpathia Hunting & Guns w G2A Arena to nie tylko miejsce dla branżowych prezentacji, ale także platforma do edukacji i promocji zasad odpowiedzialnego korzystania z broni oraz dbałości o środowisko naturalne.

Organizatorem targów jest Polski Związek Łowiecki o/Rzeszów.

Zachęcamy do rezerwacji stoisk w przedsprzedaży, ponieważ miejsca z pewnością szybko się zapełnią!

G2A ARENA

G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce, zlokalizowane przy Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka, jest obecnie najnowocześniejszym obiektem biznesowym na Podkarpaciu.

G2A Arena to 16 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, sala kongresowa na 872 osoby, 2 duże sale konferencyjne na 220 i 190 osób, wiele mniejszych sal, które pomieszczą od 20 do 60 osób, a ponadto dwie sale funkcyjne: restauracyjna i bankietowa.

REGION

Województwo podkarpackie znane jest przede wszystkim z przyrodniczych walorów Bieszczad – jednego z najdzikszych i dziewiczych zakątków naszego kraju. Region wyróżnia się na tle kraju poziomem zalesienia, które wynosi ok. 40% całej powierzchni województwa. To stawia tę część kraju w czołówce najczystszych i najmniej skażonych terenów zarówno w Polsce, jak i w Europie. Bogata fauna i flora, czyste i nieskażone środowisko sprawiają, że jest to wyjątkowe miejsce do polowań i kultywowania tradycji myśliwskich. Na Podkarpaciu działa 118 kół łowieckich skupiających ok. 8000 myśliwych zarejestrowanych w Krośnieńskim, Przemyskim, Tarnobrzeskim i Rzeszowskim Okręgu Polskiego Związku Łowieckiego. Gospodarkę leśną na terenie Podkarpacia nadzoruje Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie, której obszar działania obejmuje 26 nadleśnictw na obszarze województwa podkarpackiego i na fragmencie województwa małopolskiego. Teren ten obejmuje 21 powiatów ziemskich i 143 gminy. Na tym terenie działa również około 150 zakładów usług leśnych.

PARTNERZY

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT MEDIALNY

Wystawcy

ORGANIZATOR