Slide Background
www.carpathiahf.pl

O TARGACH

JEDYNE NA PODKARPACIU TARGI ŁOWIECKIE

28-29 października 2023 roku w G2A ARENA Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego odbędzie się czwarta edycja Podkarpackich Targów Łowiectwa, Leśnictwa i Broni CARPATHIA HUNTING! Wydarzenie od 2017 roku przyciąga miłośników łowiectwa i leśnictwa z południowo-wschodniej Polski, którzy mogą zobaczyć bogatą eskpozycję sprzętu i akcesoriów myśliwskich. Wychodząc naprzeciw potrzebom zarówno branży, jak i pasjonatów strzelectwa w ramach tragów CARPATHIA HUNTING stworzyliśmy Podkarpackie Targi Broni. To tutaj będzie miała miejsce największa w regionie ekspozycja różnego rodzaju broni: pneumatycznej, palnej, czarnoprochowej, białej, historycznej, oraz kolekcjonerskiej.

G2A ARENA

G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce, zlokalizowane przy Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka, jest obecnie najnowocześniejszym obiektem biznesowym na Podkarpaciu.

G2A Arena to 16 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, sala kongresowa na 872 osoby, 2 duże sale konferencyjne na 220 i 190 osób, wiele mniejszych sal, które pomieszczą od 20 do 60 osób, a ponadto dwie sale funkcyjne: restauracyjna i bankietowa.

REGION

Województwo podkarpackie znane jest przede wszystkim z przyrodniczych walorów Bieszczad – jednego z najdzikszych i dziewiczych zakątków naszego kraju. Region wyróżnia się na tle kraju poziomem zalesienia, które wynosi ok. 40% całej powierzchni województwa. To stawia tę część kraju w czołówce najczystszych i najmniej skażonych terenów zarówno w Polsce, jak i w Europie. Bogata fauna i flora, czyste i nieskażone środowisko sprawiają, że jest to wyjątkowe miejsce do polowań i kultywowania tradycji myśliwskich. Na Podkarpaciu działa 118 kół łowieckich skupiających ok. 8000 myśliwych zarejestrowanych w Krośnieńskim, Przemyskim, Tarnobrzeskim i Rzeszowskim Okręgu Polskiego Związku Łowieckiego. Gospodarkę leśną na terenie Podkarpacia nadzoruje Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie, której obszar działania obejmuje 26 nadleśnictw na obszarze województwa podkarpackiego i na fragmencie województwa małopolskiego. Teren ten obejmuje 21 powiatów ziemskich i 143 gminy. Na tym terenie działa również około 150 zakładów usług leśnych.

PARTNERZY

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT MEDIALNY

Wystawcy

ORGANIZATOR