Program

PROGRAM NA DZIEŃ 17.10.2019*

SOBOTA
26.10.2019

  9:30  Rozpoczęcie sprzedaży biletów

10:00  Otwarcie targów dla odwiedzających  

10:30  Powitanie gości i wystawców, przedstawienie planu imprezy.

10.50  Pokazy łucznicze

11:15 Retransmisja odprawy z Oceny Pracy dla Dzikarzy w warunkach naturalnych– Jamniki

11:25 Retransmisja z oprawy zawodów strzeleckich  ZO PZŁ w Rzeszowie ‘Puchar Jesieni”

11:35 Zapowiedz konkursów plastycznych dla dzieci i konkursu strzeleckiego na wirtualnej strzelnicy 

11.50 Pokaz mody myśliwskiej – TAGART

12.10 Pokaz wabienia jeleni i amatorski konkurs wabienia jeleni– Gunbroker

13.00 Pokaz optyki „Jak wybrać lornetkę na polowanie” – BeaFoto

13.50   Relacje ze stoisk wystawowych

14.10  Koncert muzyki myśliwskiej

14.30  Zew Natury

15.00  Pokaz kulinarny – Janusz Pyra – obróbka mięsa

15.50  Przegląd ras psów myśliwskich – kynologia łowiecka – Psiarze Galicji

16.30  Wręczenie nagród i dekoracja zawodników w zawodach  „Podkarpackim Pucharze Jesieni” – retransmisja

16.50   Podsumowanie pierwszego dnia targów

 

NIEDZIELA
27.10.2019

10.00  Podsumowanie soboty plan na niedzielę.

10.20  Historia i Kultura Łowiecka – panel dyskusyjny

12.00 Prezentacja filmu Zew Natury

12.20 Spotkania autorskie – literatura łowiecka

13.20 Pokaz wabienia

13.40 Hubertus Rzeszowski – ceremoniał: wręczenie odznaczeń, ślubowanie myśliwskie

15.15 Występ dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Św. Huberta w Pogwizdowie Nowym

15.40 Pokaz wabienia zwierzyny Sławomir Gabriel Pawlikowski

16.00 Koncert muzyki myśliwskiej w wykonaniu zespołu przy RDLP w Krośnie „Echo Karpat”

16.15 Wręczenie nagród w konkursie strzeleckim

16.30 Omówienie wystaw towarzyszących

16.45 Podsumowanie targów

 

ATRAKCJE CAŁODNIOWE

-Stoisko Edukacyjne zorganizowana dla dzieci i młodzieży szkolnej (grupy zorganizowane), przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krośnie, Nadleśnictwo Głogów, Nadleśnictwo Leżajsk;

-Warsztaty strzeleckie i pokazy Myślistwa Łuczniczego – Polskie Stowarzyszenie Myślistwa Łuczniczego;

-Wystawa Trofeów;

-Wystawa Łowiecka Klubu Kolekcjonera;

-Degustacja dziczyzny;

-Relacje ze stoisk;

-Laserowy Symulator Myśliwski + zawody z nagrodami – Traf10 Marek Wysocki;

-Strzelnica ASG – Centrum Gier „Furia”

 

*Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie

PARTNERZY

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT MEDIALNY

ORGANIZATOR