TARGI ŁOWIECTWA I LEŚNICTWA

CARPATHIA HUNTING & FORESTRY

21-23 WRZEŚNIA 2018

G2A ARENA

JASIONKA k. RZESZOWA

DLA ODWIEDZAJĄCYCH

PROGRAM TARGÓW

Przez cały czas trwania Targów


Zawody strzeleckie na symulatorze polowania SimWay Hunt™

Podczas trzech dni trwania Targów, każdy odwiedzający na stoisku Traf10.eu symulatory strzeleckie będzie mógł wziąć udział w zawodach strzeleckich, które przeprowadzone zostaną na SimWay Hunt™ - bardzo realistycznym i jednym z najbardziej zaawansowanych symulatorów polowania, gdzie prawdziwy pocisk jest zastąpiony wiązką laserową, a wyniki strzelań wyświetlane są w tabeli podsumowującej daną serię. Każdy uczestnik zawodów będzie strzelał wg tego samego scenariusza. 10 Najlepszych zawodników, którzy zostaną powiadomieni telefonicznie zmierzy się w finale, który odbędzie się w niedzielę i stoczą rywalizację o bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów zawodów. Obraz z symulatora z serii finałowej będzie przekazywany na żywo na główny telebim znajdujący się w sali targowej, aby zmagania najlepszych strzelców mogli oglądać również inni odwiedzający. Nagrody dla zwycięzców wręczą ich fundatorzy na głównej scenie. Koszt udziału w zawodach wynosi 5 zł i jest płatny na stoisku Traf10.eu symulatory strzeleckie, gdzie będzie wywieszona lista nagród oraz ich sponsorów.


Pokazy termo i noktowizji

Podczas trzech dni trwania Targów każdy odwiedzający będzie mógł przekonać się jak w praktyce działają urządzenia optoelektroniczne. Służyć temu będzie specjalnie przygotowane do tego celu całkowicie zaciemnione pomieszczenie o długości 50 m. Wystawcy posiadający w swojej ofercie termo i noktowizję będą organizowali indywidualne pokazy dla osób zainteresowanych adekwatnie do potrzeb i zainteresowania odwiedzających.


Grawerowanie broni na żywo

Podczas trzech dni trwania targów odwiedzający będą mogli zobaczyć na żywo jak odbywa się grawerowanie broni. Na stoisku sklepu Gruby Kaliber Witold Sołtys będzie grawerował techniką „czokin”. Witek jest jedną z dwóch osób na świecie poza Japonią, która używa tej starodawnej, zapomnianej już techniki, jaką grawerowano chociażby samurajskie miecze. Ponadto Witek jest kowalem w trzecim pokoleniu i sam wyrabia narzędzia, których używa do wykonywania swoich prac. Rękodzieło w pełnym tego słowa znaczeniu, takich artystów nie ma już wielu, tym bardziej warto to zobaczyć.Piątek:


12:00 Otwarcie Targów dla odwiedzających
Biznes Day

Piątek jest dniem, który ma umożliwić firmom z branży łowieckiej i leśnej nawiązanie relacji biznesowych. Dla odwiedzających natomiast jest to doskonała okazja do rozpoczęcia zakupów i dokładnego zapoznania się z ofertą wystawców zanim hala targowa wypełni się po brzegi odwiedzającymi, których najwięcej jest w sobotę i niedzielę.


18:00 Zakończenie pierwszego dnia targów

Sobota:


10:00 – 16:30 I Międzynarodowy Kongres Kynologiczny

I Międzynarodowy Kongres Kynologiczny jest wydarzeniem towarzyszącym Targom. Odbywał się będzie równolegle w sali kongresowej znajdującej się obok Sali wystawienniczej. Szczegółowy program kongresu dostępny jest tutaj (i tu odnośnik do programu kongresu)


10:00 Otwarcie Targów dla odwiedzających
11:00 Uroczyste otwarcie Targów
12:00 – 12:30 Prezentacja broni

Podczas Targów Firma Incorsa zaprezentuje odwiedzającym zyskującą na popularności w Polsce broń hiszpańskiego producenta Bergara (BERGARA HMR, BERGARA BMP) a także włoski półautomat kulowy BENELLI ARGO. Dodatkowo na targach odbędzie się premiera w Polsce pocisków Berger.


12:45 – 13:15 Pokaz wabienia zwierzyny

Firma Kolba wraz ze Sławomirem Pawlikowskim zorganizuje dla odwiedzających Targi pokaz wabienia zwierzyny. Sławomir Pawlikowski jest cenionym w Polsce i za granicą wabiarzem zwierzyny, myśliwym, uczestnikiem VIII edycji programu „Mam talent” a także felietonistą Gazety Łowieckiej. W chwili obecnej w Polskim Związku Łowieckim sprawuje funkcję Prezesa Klubu Wabiarzy Zwierzyny PZŁ – Sekcji Wabienia Drapieżników.


13:30-14:00 Pokaz mody Tagart

Firma Tagart zaprezentuje odwiedzającym kolekcje damskiej i męskiej odzieży dedykowanej dla myśliwych oraz osób lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.


14-30 – 15:15 Prezentacja Systemu GPS do śledzenia psów Tracker oraz pokaz pracy posokowców i tropowców na sztucznych ścieżkach tropowych

Pokaz pracy posokowców i tropowców na sztucznych ścieżkach tropowych połączony z prezentacją Systemu Tracker – najbardziej zaawansowanego rozwiązania GPS do śledzenia psów przez myśliwych. Pokaz rozpocznie się od krótkiej prezentacji na scenie, po czym przeniesie się na zewnątrz obiektu, gdzie na przylegających do budynku Targów nieużytkach będzie można zobaczyć, jakie jest zastosowanie Trackera w praktyce. Psy z obrożami Tracker pokonają założoną wcześniej sztuczną ścieżkę tropową, a odwiedzający na monitorze ustawionym pod namiotem w miejscu pokazu będą mogli obserwować pracę psa oraz jego dokładną lokalizację. Pokaz poprowadzi Martyna Binek-Kasperkowiak - Dystrybutor Tracker GPS w Polsce.


15:30 – 16:15 Pokaz kulinarny Szefa Kuchni Janusza Pyry

Targi łowiectwa nie mogłyby odbyć się bez pokazu kulinarnego z wykorzystaniem dziczyzny. Tatara z sarny wykona na oczach odwiedzających Janusz Pyra - Szef Kuchni Restauracji FOLK mieszczącej się Rynek 20 przy Hotelu Bristol Tradition & Luxury - ambasador marki Podkarpackie Smaki, miłośnik kuchni regionalnej, posiadający wybitne osiągnięcia w propagowaniu tradycji kulinarnej Podkarpacia.


16:15 – 16:45 Pokaz wabienia jeleni i drapieżników

Maciej Leśkiewicz właściciel Firmy Gunbroker oraz ceniony w Polsce i w Europie producent wabików przeprowadzi pokaz wabienia jeleni i drapieżników. Dodatkowo, wszystkie wabiki użyte w pokazie będzie można nabyć na stoisku Gunbroker, gdzie będzie można porozmawiać z Maćkiem na tematy związane z wabieniem oraz skorzystać z jego bogatej wiedzy i doświadczenia.


18:00 – zakończenie pierwszego dnia Targów

Niedziela:


10:00 Otwarcie Targów dla odwiedzających
11:00 – 11:30 Prezentacja broni

Podczas Targów Firma Incorsa zaprezentuje odwiedzającym zyskującą na popularności w Polsce broń hiszpańskiego producenta Bergara (BERGARA HMR, BERGARA BMP) a także włoski półautomat kulowy BENELLI ARGO. Dodatkowo na targach odbędzie się premiera w Polsce pocisków Berger.


12:15 – 12:30 Pokaz wabienia jeleni i drapieżników

Maciej Leśkiewicz właściciel Firmy Gunbroker oraz ceniony w Polsce i w Europie producent wabików przeprowadzi pokaz wabienia jeleni i drapieżników. Dodatkowo, wszystkie wabiki użyte w pokazie będzie można nabyć na stoisku Gunbroker, gdzie będzie można porozmawiać z Maćkiem na tematy związane z wabieniem oraz skorzystać z jego bogatej wiedzy i doświadczenia.


12:45 – 13:30 Finał zawodów na symulatorze polowania SimWay Hunt™ i wręczenie nagród
13:30 – 14:30 Pokaz psów ras myśliwskich

Redakcja Kwartalnika Psiarze Galicji oraz Komisja Kynologiczna przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Rzeszowie przeprowadzi pokaz psów ras myśliwskich wraz ze szczegółowym omówieniem zastosowania poszczególnych raz w łowiectwie. Ponadto odwiedzający będą mieli okazję dowiedzieć się jak istotną rolę u boku myśliwego odgrywają odpowiednio wyszkolone psy myśliwskie.


16:00 Zakończenie Targów

Wydarzenia Równoległe:


22.09.2018 r., godz. 14:45-15:30 Pokaz pracy posokowców i tropowców na sztucznych ścieżkach tropowych za obiektem G2A Arena, wstęp bezpłatny

Przed obiektem G2A Arena, na przylegających do budynku Targów nieużytkach będzie można zobaczyć, w jaki sposób psy tropią zwierzynę podczas polowań. Psy z obrożami Tracker, czyli specjalnym urządzeniem GPS pokonają sztuczną ścieżkę tropową, a odwiedzający na monitorze ustawionym pod namiotem w miejscu pokazu będą mogli obserwować pracę psa oraz jego dokładną lokalizację. Pokaz poprowadzi Martyna Binek-Kasperkowiak - Dystrybutor Tracker GPS w Polsce.

22.09.2018 r., godz. 10:00-16:30 I Międzynarodowy Kongres Kynologii Łowieckiej PZŁ, edycja Rzeszów; wstęp bezpłatny

W sali kongresowej G2A Arena 22 września br. zgromadzą się reprezentanci dwunastu klubów ras psów myśliwskich zrzeszonych przy zarządzie głównym Polskiego Związku Łowieckiego, reprezentanci Związku Kynologicznego w Polsce, sędziowie exterieru o randze krajowej i międzynarodowej, środowiska naukowe, grupy podkładające psy myśliwskie na polowaniach zbiorowych, reprezentacje z Ukrainy, Białorusi , Czech i Słowacji, i środowisko weterynaryjne, by po raz pierwszy w Polsce porozmawiać o psach myśliwskich, ich hodowli i tresurze.

LISTA WYSTAWCÓW

WISPORT

Producent marki WISPORT. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji szerokiej gamy plecaków: myśliwskich, wojskowych, turystycznych, trekkingowych, miejskich i specjalistycznych. Cały proces projektowania i produkcji znajduje się w Polsce.

Castelior

CASTELIOR A. Górecki Sp. j. jest multidystrybutorem znanych z wysokiej jakości skrzyń transportowych i transportowo-ochronnych. CASTELIOR to jedyna na rynku polskim firma, która ma w swojej ofercie takie marki jak: EXPLORER, AEGIS, SKB, ECS, HARDIGG, To światowi liderzy w zakresie produkcji hermetycznych i wytrzymałych skrzyń transportowych z tworzywa sztucznego.. Firma specjalizuje się w indywidualnych rozwiązaniach mających na celu podniesienia bezpieczeństwa transportowanego towaru. Na życzenie Klienta realizowane są indywidualne wypełnienia skrzyń, których zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa transportowanego sprzętu jak również jego stabilizacja i ergonomia przechowywania. W swojej ofercie posiadamy gotowe i sprawdzone rozwiązania.

dlamysliwego.pl
Indywidualne znakowanie odzieży ostrzegawczej. Opaski na kapelusze, szaliki, koszulki bluzy polarowe. Producent indywidualnych kart stanowiskowych.

EDELWILD LTD

Nasza firma, Edelwild Ltd. zajmuje siê z produkjc¹ i handlem eleganckich i outdoorowych mêskich i damskich ubrañ mysåiwskich.

SŁAWOMIR WALUDA PRZEDSIĘBIORSWTO USŁUGOWO-HANDLOWE

Produkcja ręczników.

ZAKŁAD KOZUSZKARSKI GRYWAN

Zapraszamy do obejrzenia specjalnej oferty kożuchów, kamizelek, spodni i rękawic myśliwskich! Na chłód, mróz i śnieg najlepszy kożuch z naturalnej skóry. Czy to tradycyjny wykonany metodami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie, czy na wskroś nowoczesny, dostosowany do najnowszych trendów mody. Wszystko to starannie wykonane i doskonale wykończone znależć można w szerokiej ofercie firmy Grywan. Oprócz kożuchów damskich i męskich oferujemy również stylizowane, ręcznie robione serdaki, czapki i pantofle.

gunbroker.pl

Produkcja wabików, akcesoria myœliwskie.

Hanzel

Producent obuwia dla myśliwych.

TaniePolowanie.pl

Prowadzimy dwa sklepy:
TaniePolowanie.pl – noktowizja, termowizja, optyka, outdoor
Niedolisek.pl – pluszowe zwierzaki naturalnie odwzorowane, ubrania dla dzieci z motywem łowieckim.
Jesteśmy dystrybutorem: -NiteSite -Bestguarder -NATURE DE BRENNE

Kolba

Kolba.pl – natura naszą pasją! Dostawca broni, amunicji, optyki, nokto i termowizji, latarek, noży, akcesoriów myśliwskich. Ponad 10 000 produktów w ofercie sklepu internetowego kolba.pl

KOSMATY

Wabiki na lisy i inne drapieżniki oraz na rogacze, marki KOSMATY z roku na rok zyskują kolejne rzesze sympatyków, którzy przekonują się o ich wybitnej skuteczności. Poza produktami z własnym logo w ofercie sklepu znajdują się instrumenty do wabienia kaczek i gęsi czołowych światowych producentów. KOSMATY to także największy w Polsce wybór bałwanków do polowań na grzywacze, kaczki oraz gęsi. Od niedawna w ofercie firmy stałe miejsce znalazły wabiki zapachowe do nęcenia zwierzyny grubej, z dzikiem na czele.

WYPRAWA I WYROBY ZE SKÓR Józef Kuchta

Kuchta Józef Odzież zimowa z naturalnych skór Firma istnieje od 1985 roku. Zajmuje się produkcją odzieży z naturalnych skór owczych. Myśliwym oferujemy kombinezony, kurtki, spodnie, bezrękawniki. czapki, rękawice, mufki, ocieplacze, wkłady do butów. Zastosowane technologie przy wyprawie skór powodują, że skóry są lekkie, miękkie, nieszeleszczące, niehamujące ruchu, a przede wszystkim chronią przed zimnym wiatrem i mrozem. Zajmujemy się również wyprawą skór zwierząt łownych. W czasie polowania w mroźną zimową noc Darz Bór

MAGUM

Firma MaGum działa w branży myśliwskiej nieprzerwanie od 2005 roku. Początkowo prowadziliśmy wyłącznie sprzedaż hurtową obuwia gumowego firmy TRETORN. Obecnie jesteśmy generalnym dystrybutorem 6 zagranicznych firm w Polsce, produkujących profesjonalną odzież myśliwską oraz obuwie.
Reprezentujemy:
1. Szwedzką firmę Pinewood specjalizującą się w produkcji odzieży outdorowej i myśliwskiej zapewniającej komfort i wygodę w każdych warunkach atmosferycznych.
2. Szwedzką firmę TRETORN – lidera w zakresie produkcji obuwia wykonanego ręcznie z naturalnego kauczuku, przeznaczonego m.in. do polowań, wędkarstwa, turystyki, żeglarstwa oraz do użytku codziennego przez kobiety, mężczyzn i dzieci.
3. Francuską firmą LeChameau – producenta ekskluzywnych kaloszy dla kobiet oraz profesjonalnych kaloszy myśliwskich.
4. Francuską firmę LMA – producenta funkcjonalnej odzieży wędkarskiej i myśliwskiej w przystępnych cenach.
5. Szwedzką firmę ARXUS – producenta najwyższej jakości kauczukowych butów myśliwskich.
6. Serbską firmę TIGAR – producenta kaloszy myśliwskich

OBRÓBKA CNC MARKOWSKI WASILEWSKI S.C.

Produkcja montaży do broni.

Wydawnictwo Mirczumet

Działalność wydawnicza, produkcja filmów, handel.

My Adventure

My Adventure Sp. z o.o. – Dytrybutor marki Lynx Optics Slovakia w Polsce, producenta wysokiej jakości analogowych urządzeń noktowizyjnych oraz termowizorów. Wśród produktów znajdują się lunety celownicze, lornetki, nasadki, monokulary oraz binokulary.

P.H. SELEKT

Odzież i obuwie dla Myśliwych.

PH-TESTPOL

Myślistwo, wędkarstwo i militaria.

Pro Store

Latarki Ledlenser, odzież Carhartt, Triple Aught Design.

WADERA

WADERA to polska marka, produkująca dziecięcą odzież o charakterze leśnym i militarnym. Wyszliśmy naprzeciw potrzebom najmłodszych miłośników dzikiej przyrody, oraz ich rodzinom. Projektujemy z myślą o podstawowych fasonach codziennej garderoby. Nasze ubranka świetnie sprawdzają się również w terenie. Wszystkie produkty powstają na terenie Polski. Wybieramy różnego rodzaju tkaniny i dzianiny, które będą przyjemne dla ciała dziecka oraz praktyczne w użytkowaniu. Zapraszamy wszystkich miłośników natury i kamuflażu zainteresowanych łowiectwem, militariami oraz survivalowców.

ZOL Sp. J.

Mija już ponad 20 lat, jak marka Tagart zaprojektowała swój pierwszy model odzieży myśliwskiej. Od początku istnienia obraliśmy sobie za cel, aby nasze ubrania cechowały się wysokim komfortem użytkowania oraz precyzją wykonania. Dziś z dumą możemy przyznać, że nasze wieloletnie doświadczenie i pasja działania, daje swój wyraz w projektach ubrań, które spełniają surowe kryteria stawiane odzieży myśliwskiej. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, najlepszej jakości materiały oraz dopasowanie do aktualnych trendów mody sprawiają, że nasze produkty doceniane są wśród myśliwych polujących w różnych zakątkach świata. Dołącz do nich wybierając markę Tagart. Podążaj za naturą!

Tamás Csák

Odzież myśliwska dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

Vicman Michał Dudzik

Sprzedaż optyki, broni, akcesoriów i wyposażenia dla myśliwych i strzelców sportowych.

Wilkor Michaela Niezborała

Produkcja i dystrybucja akcesoriów myśliwskich.

ZHIBO Sp.z o o.

Oferta ubrań myśliwskich.

Darex

Od 12 lat firma Darex zajmuje się sprzedażą foteli masujących i jest jednym z największych dystrybutorów na rynku z profesjonalnymi fotelami do masażu, matami masującymi oraz masażerami stóp. Firma powstała z myślą o oferowaniu bardzo wysokiej klasy produktów do masażu. Nasze fotele kupujemy bezpośrednio od producentów, których głównym odbiorcą są Stany Zjednoczone oraz Europa. Bardzo nowoczesny design foteli do masażu pozwala każdemu klientowi na dobranie modelu, który będzie pasował do jego nowoczesnego lub tradycyjnego wnętrza, a do tego będzie przyciągał uwagę wszystkich gości. Klient dokonując u nas zakupu otrzymuje kompleksową obsługę wraz z transportem, montażem oraz pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

CIUCHYBAWARSKIE.PL

Sprzedaż oryginalnej odzieży bawarskiej, myśliwskiej, stylizowanej. Idealnej na wszelkiego rodzaju pokazy, konkursy, wystawy i inne imprezy myśliwskie szczególnie z naszymi czworonożnymi pupilami. W ofercie: marynarki, płaszcze z lodenu, żakiety, koszule, żakiety, kamizelki itp. Zapraszamy – wszystko w rozsądnych cenach.

Porcelana
F.H.U. Teresa Latawiec

Zdobienie porcelany.

FAM-PIONKI

Fabryka Amunicji Myśliwskiej FAM – PIONKI sp. z o.o. jest koncesjonowanym producentem amunicji sportowej i myśliwskiej kal. 12,16,20 oraz amunicji specjalnej kal.12. W ofercie firmy znajduje się amunicja do konkurencji Trap, Skeet, Parcour (ze śrutem ołowianym jak i stalowym), amunicja myśliwska, kulowa. prochy nitrocelulozowe oraz prochy czarne.

GRAFF

GRAFF to wiodący polski producent odzieży przeznaczonej dla myśliwych, wędkarzy oraz wszystkich którzy każdą wolną chwilę spędzają na łonie natury. W naszej kolekcji znaleźć można odzież przeznaczoną dla pasjonatów aktywnego wypoczynku oraz osób, które z racji wykonywanych zawodów obcują z naturą na co dzień. Nasza kolekcja to pełen asortyment odzieży począwszy od bielizny termoaktywnej, t-shirtów poprzez bluzy i swetry, po kurtki i spodnie zarówno terenowe jaki i wyjściowe. Miliony klientów na całym świecie od ponad 20 lat wybiera markę GRAFF, doceniając fakt, iż w każdym z naszych modeli szczególny nacisk kładziemy na najwyższą jakość tkanin i dodatków oraz precyzyjne wykonanie. GRAFF to synonim niepowtarzalnego wzornictwa. Już na etapie projektowania odzieży zbieramy informacje, jakie rozwiązania są oczekiwane przez naszych klientów. Nasze ubrania są testowane i rekomendowane przez profesjonalistów ze środowiska wędkarstwa i myślistwa.

Hubertus-Collection

Produkcja i handel akcesoriami myśliwskimi. Sklep internetowy.

INCORSA

Towarzystwo Handlu Zagranicznego INCORSA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa na rynku polskim od 1989 roku. INCORSA posiada w ofercie produkty, które można podzielić na artykuły związane z: myślistwem, strzelectwem sportowym i wyczynowym, outdoorem, samoobronną oraz artykuły o przeznaczeniu wojskowo-militarnym.

LIVSKILDE.PL

LIVSKILDE – oficjalny autoryzowany przedstawiciel marki AVANONA producenta noży dla MiliPol, survival i łowiectwa.

PW HUNT

Odzież myśliwska UNIVERS, VENATOR, BANNER.

Sklep Myśliwski DZIK – broń , amunicja, optyka, akcesoria dla myśliwych.

TRACKER

Firma Tracker wiodący producent GPS dla psów bierze kolejny raz udział w tak bardzo ważnych targach w regionie – Carpathia Hunting & Forestry. Już dzisiaj zaprasza wszystkich swoich klientów i potencjalnych klientów. Główną nagrodą konkursową będzie obroża GPS Tracker SUPRA.

HUBERTECH

Firma zajmuje się tematyką myśliwską oraz zaopatrzeniem jednostek Lasów Państwowych w umundurowanie, odzież BHP, narzędzia i akcesoria brakarskie.

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp.k. Główną część aktywności Grupy stanowi aktualnie największa w Polsce sieć dealersko-serwisowa koncernu Daimler, realizująca szeroką gamę usług związanych ze sprzedażą pojazdów oraz ich serwisem. Sobiesław Zasada Automotive jest autoryzowanym dealerem marek Mercedes-Benz, Jeep, Lancia, Subaru, Mitsubishi Fuso oraz Unimog. Prowadzi również autoryzowany serwis dla samochodów marek Chrysler i Dodge oraz SMART.

Auto-Res

Auto-Res Sp. z o.o. dealer marki Jeep, Alfa Romeo, Fiat oraz Hyundai

Barta Zsolt

DECORATEX 2000 BT

WWW.WILDZONE.EU

Delta Optical

Marka Delta Optical została stworzona w roku 2002 przez grupę ludzi z pasją. Od wielu lat interesowaliśmy się i testowaliśmy sprzęt optyczny, żeby wreszcie dać temu wyraz tworząc własną firmę bo nie ma lepszej drogi na życie, niż z pracy uczynić hobby lub z hobby uczynić pracę. Rozwijamy się razem z szerokim gronem naszych klientów, wspólnie szukając wiedzy, informacji i po prostu czystego piękna płynącego z obserwacji wszechświata.

Dzikaknieja.pl

Historia naszego sklepu sięga 2003 roku. Wtedy to po raz pierwszy sprowadziliśmy Fotopułapki. Obecnie posiadamy ponad 50 różnych modeli Fotopułapek, a także wieloletnie doświadczenie i wiedzę, dzięki której jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość obsługi. Nasza oferta z każdym rokiem wzbogaca się o nowe produkty. Oprócz Fotopułapek i ich akcesoriów posiadamy w naszej ofercie także Lasery do Kalibracji Optyki Broni, Wzmacniacze i Ochraniacze Słuchu dla Myśliwych, Dalmierze, Noktowizory, Haki i Podnośniki Myśliwskie, Żywołapki, Artykuły dla Myśliwych i wiele, wiele więcej.

Futrzarstwo i skóra Kurów M. Paprocka

P.P.H.U. Futrzarstwo i skóra-Kurów M. Paprocka 24 – 170 Kurów, ul. Warszawska 10 Tel. (81) 8811523, 503162958 Firma ze słynącego z tradycji kuśnierskiej i garbarskiej Kurowa, produkuje ze skór owczych naturalnych kożuchy damskie, męskie, dziecięce, a w szczególności ODZIEŻ MYŚLIWSKĄ: kombinezony myśliwskie, tradycyjne kożuchy FURMANY, SZLACHECKIE, peleryny, kamizelki wielokieszeniowe, mufki, rękawice z wycięciem na spust, czapki papachy, kuczmy, buty/wkłady, buty na podchód . Możliwość szycia na miarę.

Gruby Kaliber

Sklep z bronią nową i używaną. Broń myśliwska i kolekcjonerska. Akcesoria, szafy na broń. Amunicja, optyka, usługi rusznikarskie.

IMPRESS

Wyroby z dziczyzny (kiełbasa z jelenia, kiełbasa z sarny, kiełbasa z dzika, kiełbasa z koniny, kiełbasy wieprzowe, szynki, boczki, słonina itp), Chleby na zakwasie (chleby wiejskie, domowe, litewskie, z kapustą kiszoną, czosnkowe, pajda, słodkości itp).

Lens Optyk

Producent noży.

LUKO

Producent koszul myúliwskie i leúnickie.

Metal-Plast Wałbrzych Bocheński Piotr

Produkcja ostrzałek do noży i nożyczek oraz różnego rodzaju narzędzi.

Mondo Calza

Producent specjalistycznych skarpet myśliwskich z wysokogatunkowych przedzz wełny merynosowej.

Podkarpacka Pasieka Ekologiczna w Dębinie

Miód Ekologiczny, produkty pszczele.

REEN

Producent desek i zegarów kamiennych z motywami myœliwskimi.

IMPORTER WYCISKAREK WOLNOOBROTOWYCH SOKU Z WARZYW I OWOCÓW.

Produkcja dystrybucja żywności liofilizowanej.

Firma Traf10.eu Marek Wysocki jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów szwedzkiej firmy SimWay oraz amerykańskiej Laser-Ammo. Trening strzelecki w domu z mobilnym symulatorem SimWay lub Laser-Ammo jest unikalnym rozwiązaniem, które może służyć każdemu w podnoszeniu sprawności strzeleckiej i jednocześnie wspaniałej i bezpiecznej rozrywce. Ten bardzo realistyczny, najbardziej zaawansowany na świecie symulator interaktywny jest idealny do nauki i podnoszenia umiejętności strzeleckich sportowców, ochroniarzy i przede wszystkim myśliwych. Prawdziwy pocisk jest zastąpiony laserową wiązką. Więcej szczegółów na www.traf10.eu.

Traktor.com.pl – największy importer mini ciągników japońskich w Polsce Wschodniej. Firma działając w branży od 8 lat zyskała największą różnorodność mini ciągników nowych jak i używanych renomowanych firm: Kubota, Iseki, Yanmar. Na placu wystawowym w Tajęcinie (koło Jasionki) znajduje się 300 sztuk mini ciągników. Traktor.com.pl posiada również szeroki wachlarz osprzętu takiego jak: kosiarki, glebogryzarki, pługi, ładowacze czołowe, rębaki itp. Nasz sprzęt idealnie wpasowuje się w wymogi szkółek, winnic, plantacji, ogrodów oraz firm komunalnych.

Handel i produkcja artykułów myśliwskich, książki, kapelusze, odzież myśliwska, artykuły jeździeckie.

STYROBUD – GÓRNO

Od ponad 10 lat dbamy o to, aby miłośnicy długich, letnich wieczorów spędzonych w gronie przyjaciół znaleźli coś dla siebie. Oferowane przez nas grille dostępne są w różnych wielkościach i wariantach kolorystycznych przez co sprawdzą się w każdym ogrodzie. Jako jedyni w Polsce produkujemy wędzarnie betonowe, których montaż jest zdecydowanie mniej czasochłonny i kosztowny niż murowanie tradycyjnej wędzarni. Już teraz każdy może samodzielnie przygotowywać domowe wędliny bez chemii. Ekologiczna żywność jest teraz bardzo modna. Dla osób, które czas w ogrodzie wolą spędzać na odpoczynku i chcą mieć własne uprawy, przygotowaliśmy betonowe rabaty warzywne. Zastosowanie w ogrodzie podwyższonych rabat nie tylko znacznie ułatwia uprawę roślin, ale i przyczynia się do poprawy estetyki i lepszego uporządkowania przestrzeni. Oferowane przez nas produkty wykonujemy z wysokiej klasy betonu, odpornego na wszystkie warunki atmosferyczne. Jako producent oferujemy konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości naszych produktów. Zapewniamy miłą i rzetelną obsługę klienta oraz szybką realizacje zamówień. W naszej ofercie można znaleźć: grille betonowe i metalowe, wędzarnie betonowe, betonowe rabaty warzywne, galanterię ogrodową: fontanny, donice, figury kolumny architektoniczne i tralki, ogrodzenia dwustronne.

FHU GROTA 

Zajmujemy się między innymi:

– tłoczeniem na zimno oleju: lnianego, rzepakowego i z czarnuszki,
– gastronomią, obsługą imprez,
– wynajmem namiotu, krzeseł, pokrowców i stołów.

BILETY

Jednodniowe bilety wstępu na Targi "Carpathia Hunting&Forestry" będą dostępne
w kasie G2A Arena w dniu wydarzenia oraz przedsprzedaży internetowej.

KUP BILET

BILET NORMALNY

12

PLN

8

PLN

BIELT ULGOWY

(dla dzieci i młodzieży do lat 16 )

BILET RODZINNY

(max 2 osoby dorosłe + 3 dzieci do lat 16)

35

PLN

DZIECI DO LAT 6
BEZPŁATNIE

OFERTA HOTELI

PARTNERZY

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT MEDIALNY

ORGANIZATOR

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER CSR