DLA ODWIEDZAJĄCYCH


CARPATHIA HUNTING & FORESTRY to miejsce do wymiany doświadczeń pomiędzy myśliwymi, producentami i dystrybutorami broni, amunicji, optyki, odzieży, gadżetów i dodatków dla myśliwych

LISTA WYSTAWCÓW

Historia naszego sklepu sięga 2003 roku. Wtedy to po raz pierwszy sprowadziliśmy Fotopułapki. Obecnie posiadamy ponad 50 różnych modeli Fotopułapek, a także wieloletnie doświadczenie i wiedzę, dzięki której jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość obsługi. Nasza oferta z każdym rokiem wzbogaca się o nowe produkty.
Oprócz Fotopułapek i ich akcesoriów posiadamy w naszej ofercie także Lasery do Kalibracji Optyki Broni, Wzmacniacze i Ochraniacze Słuchu dla Myśliwych, Dalmierze, Noktowizory, Haki i Podnośniki Myśliwskie, Żywołapki, Artykuły dla Myśliwych i wiele, wiele więcej.

Myślistwo, wędkarstwo i militaria.

Nasza oferta to odpowiedź na realne potrzeby myśliwych. W stale poszerzanej ofercie znajdą Państwo produkty własne sygnowane znakiem DlaMyśliwego.pl. Bezpieczeństwo na polowaniu to nasza mocna strona. Proponujemy szeroką ofertę opasek ostrzegawczych, kamizelek i kołatek dla naganiaczy. Dostępne są u nas wabiki, kartki stanowiskowe na polowania zbiorowe, odzież i obuwie myśliwskie. Zapraszamy sklepy jak i klientów indywidualnych.

Producent noży artystycznych, ręcznie robionych.

Założona w 1984 roku w Polsce firma jest producentem najwyższej jakości sprzętu outdoorowego pod marką WISPORT.

DZIKI KIEŁ to pasja połączona z czystym profesjonalizmem. Wytwarzamy produkty z poroża o najwyższej jakości oraz trwałości, używając komponentów takich jak stal szlachetna czy skóra naturalna, które również są dobierane według najlepszej jakości. Wszystkie przedmioty są wykonane ręcznie, z wielką dbałością o szczegóły.

Produkcja wabików, akcesoria myśliwskie.

Firma Mobilne symulatory laserowe „laser range” Traf10.eu  – jesteśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów szwedzkiej firmy SIMWAY AB.

Jesteśmy również dystrybutorem amerykańskiej firmy Laser Ammo Ltd. i posiadamy w ofercie pełną gamę produktów do treningów strzeleckich „dry-fire” w oparciu o rewelacyjną technologię SureStrikeTM.

SimWay Hunt Pro to najlepszy na świecie laserowy myśliwski symulator strzelecki. Zestaw zawiera symulatory polowań na dziki, jelenie, łosie, gęsi i inne ptactwo.

Program posiada również trenażery konkurencji sportowych strzelań do rzutków.

W opcji „zabawowej” dostępne są konkurencje strzelań rozrywkowych w różnych scenariuszach, np. western, beczki, puszki, tarcze, itp. Moc zabawy i adrenaliny.

Szczegóły i filmy poglądowe na : www.traf10.eu

BILETY

Jednodniowe bilety wstępu na Targi "Carpathia Hunting&Forestry" będą dostępne
w kasie G2A Arena w dniu wydarzenia oraz przedsprzedaży internetowej.

KUP BILET

BILET NORMALNY

12

PLN

7

PLN

BIELT ULGOWY

(dla dzieci i młodzieży do lat 16 )

DZIECI DO LAT 8
BEZPŁATNIE

ORGANIZATOR

PARTNER CSR